Ocieplanie fundamentów – Warszawa

Fundament to podstawa domu. Spełnia rolę podstawy stelaża, zabezpieczenia przed uszkodzeniami i wpływem niszczycielskich warunków atmosferycznych. To jednak nie wszystko. Fundamenty powinny spełniać również rolę ochronny przed utratą ciepła. Jeżeli chcesz cieszyć się ekologicznym, oszczędnym i ciepłym domem, zainwestuj w ocieplanie fundamentów. Warszawa może już z tego skorzystać!


Czytaj więcej

Dlaczego warto zainwestować w ocieplanie fundamentów? Warszawa zbudowana jest głównie z pełnej cegły, którą odzyskiwano zaraz po wojnie. Fundamenty były nieocieplone, przez co ciepło przy podłodze czy w piwnicy natychmiast uciekało. Ogrzewanie takiego domu było nieekonomiczne i nie ekologiczne. Możesz to jednak zmienić!

Ocieplanie fundamentów – Warszawa już to ma

Czy wiesz, że przez fundamenty ucieka aż 15-20 procent ciepła? To wpływa na znacznie zwiększone koszty utrzymania domu. Taka utrata ciepła przekłada się na znaczne wykorzystanie węgla, ekogroszku lub innego paliwa cieplno-energetycznego. Jeżeli dół twojego domu jest nieocieplony, to możesz stracić nawet 30 procent w skali roku. Taka utrata odbije się na twoim portfelu. Będzie to widoczne!

Pamiętaj, że fundamenty i piwnice są zetknięte bezpośrednio z ziemią. Ta wyciąga temperaturę niezależnie od pory roku. Co więcej, badania udowadniają, że dół konstrukcji i ziemia wyciąga ciepło bardziej, niż góra. Już dziś zainwestuj w rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać temperaturę. Najlepszym jest ocieplanie fundamentów. Warszawa może już skorzystać z innowacyjnej formy izolacji!

Jesteś zainteresowany usługą ocieplenia fundamentów?

Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie, a następnie o podanie informacji niezbędnych do wyceny. Po zapoznaniu się ze szczegółami realizacji, skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia oferty wykonania zlecenia.


Ocieplanie fundamentów pianką – Warszawa

Najlepszym sposobem na oszczędność ciepła będzie izolacja fundamentów pianką. Warszawa czy inne miasta pełne są konstrukcji, które nie mają zabezpieczonego dołu. Jeżeli posiadasz taki budynek, lub planujesz go wybudować, już dziś pomyśl o skutecznej izolacji piwnicy i fundamentów.

W przypadku wykorzystania innej formy izolacji nie uzyskasz tak zadowalających wyników. Styropian nie jest tak trwały jak pianka. Nie pozwala też w stu procentach wypełnić każdego ubytku czy kątów. Kruszenie się czy odłamywanie może wpływać również na konstrukcję budynku. Stracisz również teren wokół domu.

W przypadku waty nie wykorzystasz jej do ocieplania ze względów technicznych. Możesz spróbować ocieplić w ten sposób piwnicę, ale jeżeli jesteś alergikiem, to prawdopodobne są szybkie objawy uczulenia. Wata negatywnie wpływa również na choroby układu krążenia i płuc.

To z tego względu postaw na ocieplenie fundamentów pianką. Warszawa ma możliwość skorzystania z naszej usługi!

Izolacja fundamentów pianką – Warszawa

Już dziś skorzystaj z pełnej formy izolacji fundamentów, którą oferujemy. Ocieplenie pianką jest skuteczną formą oszczędności. Pozwala zarówno zaoszczędzić paliwa energetycznego, jak i ma bardzo pozytywny wpływ na środowisko. Jeżeli wszyscy zmniejszymy nakłady na ogrzewanie naszych domów, to z pewnością obniżymy zjawisko smogu i tym podobne. Znaczny wpływ ma na to ocieplanie fundamentów. Warszawa jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miast świata i również masz na to wpływ. Zmień ten trend!

Pianka, którą używamy do uszczelniania fundamentów jest w pełni ekologiczna. Bardzo szybko schnie i pozwala na trwałe wypełnienie nawet najmniejszych szczelin. Dzięki temu przez twoje fundamenty przestanie wydostawać się ciepło. Co więcej, możesz być spokojny o zdrowie swoje i swoich współlokatorów. Substancje przez nas używane są obojętne dla alergików i nie wywołują negatywnych reakcji dla osób chorych.

Jak odbywa się ocieplanie fundamentów? Warszawa ma możliwość skorzystania z naszych usług. Pokrywamy całą powierzchnię fundamentów i piwnic pianką, która bardzo szybko wysycha. Następnie możesz nałożyć elewację i pomalować. Proste, prawda?