Masz chłodne poddasze?
To dla ciebie jest ocieplanie pianką.
Warszawa i okolice już korzystają!

Przez poddasze ucieka aż 30 procent ciepła. Nieocieplony dach to utrapienie, zarówno zimą (błyskawiczna utrata temperatury), ale i latem (ekspresowe nagrzewanie się dachu wpływa na bardzo wysoką temperaturę w pomieszczeniu). Co więc zrobić, aby skutecznie zatrzymać proces? Ocieplanie pianką! Warszawa już korzysta z takich usług!


Czytaj więcej

Dlaczego na poddaszu powinno wykonać się właśnie ocieplanie pianką? Warszawa pełna jest starych budynków i kamienic, gdzie na stelaż położona jest goła dachówka lub blachodachówka. Pod spodem nie ma natomiast żadnej warstwy izolacyjnej. W ten sposób właściciele tych budynków tracą ogromne kwoty na ogrzewanie. Nie ma nic ważniejszego, niż ocieplanie poddasza. Warszawa traci na braku takiego ocieplenia ogromne kwoty. Można to jednak jeszcze naprawić!

Ocieplanie pianką – Warszawa

Przeanalizujmy na początku, dlaczego warto postawić na ocieplanie poddasza pianką? Konstrukcja domu wymaga niekiedy wykonania miejsc, które później są trudno dostępne. Jeżeli chcesz po jakimś czasie miejsca te ocieplić, to będziesz miał problem z wypełnieniem ich np. styropianem. Wkłady nie będą w stanie wypełnić odpowiednio całego poddasza, a co za tym idzie – gdzieś to ciepło zawsze ucieknie.

Jest jeszcze inny powód, który powinien wpłynąć pozytywnie na decyzję rozpoczynającą ocieplanie poddasza. Warszawa (jako największe polskie miasto) jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych miejsc na świecie. Wytwarzamy ogromne ilości substancji, które trafiają do atmosfery, czym trujemy sami siebie. Wynika to ze złego zarządzania paliwem energetycznym. Im mniej byśmy go spalali – tym lepiej dla środowiska i dla nas.

Pozytywny wpływ na środowisko to drugi powód, dla którego warto postawić właśnie na ocieplenie poddasza pianką. Warszawa coraz mocniej stawia na ochronę środowiska, a ty dorzucisz swoją cegiełkę, izolując poddasze. W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz środki związane z uciekającym ciepłem, ale też ochronisz się przed mandatem, który możesz otrzymać za nieprawidłowe spalanie w twoim domu.

Jesteś zainteresowany usługą ocieplenia poddasza?

Prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie, a następnie o podanie informacji niezbędnych do wyceny. Po zapoznaniu się ze szczegółami realizacji, skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia oferty wykonania zlecenia.


Dlaczego pianka pur? Warszawa już wie!

Wyżej wyjaśniliśmy już, dlaczego tak ważna jest izolacja poddasza pianką. Warszawa to jednak miejsce, które stawia na skuteczność. Stąd powinieneś rozważyć wybór wyłącznie oszczędnych i efektywnych rozwiązań. Wśród nich jest izolacja dachu pianką. Warszawa wybiera właśnie taki sposób. Dlaczego?

Pianka pur (inaczej pianka poliuretanowa) to skuteczne i trwałe rozwiązanie, służące do ocieplania poddaszy. Substancja nanoszona jest w sposób natryskowy na całą powierzchnię poddasza. Aplikuje się ją również w newralgiczne miejsca, takie jak okna, parapety, drzwi czy kąty. W ten sposób zabezpieczysz swoje poddasze przed całkowitą ucieczką ciepła.

Optymalne ocieplenie budynku
wraz z dbałością o Twoje zdrowie?

Tylko pianka pur. Warszawa zamieszkana jest przez wielu alergików i osoby, które są nadwrażliwe na niektóre substancje ocieplające. Np. wata szklana, która również służy do ocieplania budynków może wywoływać choroby płuc lub objawy alergiczne. Tak się składa, że ocieplanie poddasza pianką pur nie wywołuje takich reakcji. Nasza pianka to produkt najwyższej klasy, dbający o zdrowie ludzi.

Jeżeli chcesz, więc mieć poddasze odpowiednio zaizolowane, które przyjemnie chłodzi latem i ogrzewa efektywnie zimą – postaw na izolację poddasza pianką.

Warszawa i miasta okoliczne mogą korzystać z naszych usług. Jesteśmy w stanie ocieplić pianką nawet bardzo skomplikowane poddasze, pomagając Ci w oszczędzeniu nawet 30 procent na ogrzewaniu! Serdecznie zapraszamy!